Sacred Games Sezoni 1 Pjesa 5

Nje lidhje ne te kaluaren e tyre e dergon nje officer policie drejt nje gangsteri, misteri i fshehte i te cilit e dergon ate ne nje mision per te shpetuar Mumbain nga nje event i dhunshem.

Luaj

Hello

Ne femijerine e tij Avinash (Akhil Akkineni) njihet me (Kalyani Priyadarshan as Junnu) te cilen e konsideron si shpirt binjak. Edhe pasi rriten ai vazhdon te pres per ta ritakuar ate. A do te takohen ato serish?

Luaj

Blackmail

Kur Dev zbulon qe e tradheton gruaja ai vendos te shantazhoje gruan e tij dhe te dashurin e saj, si forme hakmarrje.

Luaj

Të fundit Shiko të gjitha

Më të shikuarit Shiko të gjitha

Të zgjedhur