Hello

Ne femijerine e tij Avinash (Akhil Akkineni) njihet me (Kalyani Priyadarshan as Junnu) te cilen e konsideron si shpirt binjak. Edhe pasi rriten ai vazhdon te pres per ta ritakuar ate. A do te takohen ato serish?

Luaj

Blackmail

Kur Dev zbulon qe e tradheton gruaja ai vendos te shantazhoje gruan e tij dhe te dashurin e saj, si forme hakmarrje.

Luaj

October

Nje grup praktikantesh po bejne nje jete te zakonshme derisa nje aksident ju ndryshon atyre gjithcka.

Luaj

Të fundit Shiko të gjitha

Më të shikuarit Shiko të gjitha

Të zgjedhur