Loading...
Zeher me titra shqip

Zeher

Inspektoria e policise Sonia mehra eshte e martuar me Siddharth-in dhe te dy punojne ne forcat e policise.Ata kane nje mardhenie te mire deri ne castin kur ne jetet e tyre futet Anna Verghese qellimi i te ciles eshte te joshe siddharth-in dhe ti marr parate te cilat ai i kishte sekuestruar gjate nje operacioni antidroge.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=_lw1cwL2WKo
Zhanri Thriller,
Aktorët Sameer Kochhar, Udita Goswami, Shamita Shetty, Emraan Hashmi,
Shikime 31,442
Imdb

Komente