Loading...
Yuvvraaj me titra shqip

Yuvvraaj

Filmi tregon historine e dy vellezerve Divakar dhe Danish te cilet kane shum nevoje per para.Per kete ato duhet te bindin vellain e tyre te madh Gyanesh qe te ndaj pasurine qe i ka lene babai.Babai me deshiren e tij i trashegoi te gjithe pasurine e tij djalit te madh i cili nuk ishte i zhvilluar mire menderisht.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=8PEsWGYRugs
Zhanri Komedi, Drame, Romance,
Aktorët Salman Khan, Anil Kapoor, Zayed Khan, Katrina Kaif,
Shikime 35,951
Imdb

Komente