Loading...
Yes Boss me titra shqip

Yes Boss

Seema eshte nje grua e bukur me nje deshire te madhe per tu bere e pasur. Sidharth eshte nje njeri i pasur dhe deshiron te martohet me te. Rahul, nje njeri i varfer i cili punon per Sidharth e di qe shefi i tij do e tradhetoje shume shpejt Seeman por nuk di se si ta binde per kete.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=4vsY2OUfAVI
Zhanri Komedi, Drame, Muzikal,
Aktorët Shah Rukh Khan, Aditya Pancholi, Juhi Chawla,
Shikime 51,216
Imdb

Komente