Loading...
Yeh Jawaani Hai Deewani me titra shqip

Yeh Jawaani Hai Deewani

Yeh Jawaani Hai Deewani eshte historia e lidhjes midis dy karaktereve , Bunny (Ranbir Kapoor) dhe Naina (Depika Padukone ) , ne dy kohera te ndryshme te jeteve te tyre... Ne fillim , kur ato sapo kane mbaruar kolegjin dhe qendrojne perpara shume vendimeve qe do te vendosin se cfare do te behen . Me vone takohen kur jane rreth te 30-tave .duke ju permbajtur endrrave te realizuara dhe te parealizuara. Menyra si keto karaktere ndryshojne, ndikojne dhe bien ne dashuri me njeri tjetrin eshte udhetimi ne te cilin na shoqeron ky film.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Rbp2XUSeUNE
Zhanri Drame, Muzikal, Romance,
Aktorët Madhuri Dixit, Kunaal Roy Kapur, Aditya Roy Kapoor, Deepika Padukone, Ranbir Kapoor,
Shikime 44,969
Imdb

Komente