Loading...
Yaakkai me titra shqip

Yaakkai

Nje administrator spitali vdes dhe polici qe heton zbulon se ky eshte vetem nje nga krimet e kryera.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=vqBS0KH2JV4
Zhanri Romance, Thriller,
Aktorët G. Marimuthu, Manuj Bhaskar,
Shikime 22,657
Imdb

Komente