Loading...
Yaadein me titra shqip

Yaadein

Historia e nje burri te cilit i vdes gruaja ne nje aksident dhe do ti duhet te kujdeset per tre vajzat e tij .

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=_xixe-0dVYk
Zhanri Muzikal, Drame, Romance,
Aktorët Jackie Shroff, Hrithik Roshan, Kareena Kapoor, Amrish Puri,
Shikime 55,682
Imdb

Komente