Loading...
What The Jatt me titra shqip

What The Jatt

Nje aktori i ri dhe shoku i tij perpiqen te realizojne endrat e tyre por ndodhin nje seri ngjarjesh te papritura.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=OnjzC57kXKU
Zhanri Komedi,
Aktorët Vipul Roy, Isha Rikhi, Harish Verma,
Shikime 11,069
Imdb

Komente