Loading...
Wedding Pullav me titra shqip

Wedding Pullav

Wedding Pullav tregon historin e dy shokeve te ngushte Diganth dhe Anushka Ranjan te cilet jane te dashuruar me njeri tjetrin por nuk kane arritur ta kuptojne kete gje.Kur Anushka ftohet per te marre pjese ne dasmen e Diganth kjo dashuri shtohet me shume.Ne njeren ane Diganth eshte xheloz per te dashurin e Anushkas nga ana tjeter Anushka nuk do qe Diganth te martohet me ndonje vajze tjeter. Historia shkon ne ate pike ku ato i kuptojne ndjenjat e njeri tjetrit por nuk jane te sigurte se cfare te bejne.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=mqhcr4QZE6s
Zhanri Komedi, Romance,
Aktorët Karan V. Grover, Kitu Gidwani, Diganth,
Shikime 35,525
Imdb

Komente