Loading...
Wazir me titra shqip

Wazir

Nje polic i pikelluar dhe nje mjester i dale ne pension takohen se bashku nga nje kthese e fatit si pjese e nje komploti qe u ka shkaterruar jeten.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=gdwM7xKOph0
Zhanri Krim, Drame, Mister,
Aktorët Amitabh Bachchan, Aditi Rao Hydari, Farhan Akhtar,
Shikime 17,657
Imdb

Komente