Loading...
Wanted me titra shqip

Wanted

Radhe eshte nje gangster i pameshirshem i cili per para vret kedo qe i del perpara. Ai dashurohet me nje vajze nga nje shtrese e mesme e cila nuk pranon profesionin e tij dhe i kerkoj atij te ndryshoje.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=jH1lvWsVs9E
Zhanri Aksion, Komedi, Krim,
Aktorët Salman Khan, Prakash Raj, Mahesh Manjrekar, Vinod Khanna, Ayesha Takia,
Shikime 72,060
Imdb

Komente