Loading...
Waiting me titra shqip

Waiting

Shiv dhe Tara mbeshtesin njeri tjetrin nderkoh qe partneret e tyre po kurohen ne spital.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=fhnbNJacdAQ
Zhanri Drame,
Aktorët Methalaka Gavin, Naseeruddin Shah, Kalki Koechlin,
Shikime 10,300
Imdb

Komente