Loading...
Vivah me titra shqip

Vivah

Poonam nje vajze e rritur me traditat indiane i caktohet dasma me prem-in , nje djale i zgjedhur nga xhaxhai i saj. Sidoqofte dashuria dhe besimi i tyre testohet kur ndodh nje aksident dhe Poonam mund te ngelet me demtime ne trup.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Kd4e9olBVYw
Zhanri Drame, Familje, Muzikal,
Aktorët Seema Biswas, Alok Nath, Anupam Kher, Amrita Rao, Shahid Kapoor,
Shikime 65,045
Imdb

Komente