Loading...
Vishwaroopam me titra shqip

Vishwaroopam

Vishwanathan, nje mesuese kercimi ne new york ka nje martese te lumtur me Nirupama i cili eshte nje onkologjist berthamor,Ajo puneson nje dedektiv per te ruajtur bashkeshortin e saj , i cili papritur gjendet ne vendin e gabuar dhe zbulon identitetin e vertete te saj.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=wdih8NQdU_s
Zhanri Krim, Aksion, Aventure,
Aktorët Pooja Kumar, Shekhar Kapur, Rahul Bose, Kamal Haasan,
Shikime 31,287
Imdb

Komente