Loading...
Vedam me titra shqip

Vedam

Cable Raju eshte nje puntor kabllor , Saroja eshte nje prostitute , Ramulu eshte nje borxhli nga Sircilla , Vivek Chakravarthy eshte nje rokstar i ardhshem , Raheemuddin Quresh eshte nje mysliman nga Hyderabad. Historite e ketyre personazheve perfshihen dhe behen nje.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=AfxhobqqAqg
Zhanri Drame, Krim, Aksion,
Aktorët Anushka Shetty, Allu Arjun,
Shikime 57,389
Imdb

Komente