Loading...
Ungli me titra shqip

Ungli

Grupi Ungli perbehet nga Nikhil (Emraan Hashmi) i cili eshte polic, Maya (Kangana Ranaut), Abhay (Randeep Hooda), Kalim (Angad Bedi) dhe Goti (Neil Bhoopalam). 5 shoke qe krijojne rregullat e tyre per permiresimin e shoqerise .Nikhil bashkohet i fundit me grupin. Plani fillestar ishte qe Nikhil ti kapte ato por me vone ai ndjeu se duhet te bashkohet me ato.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=Nl1UPQbIQ4s
Zhanri Drame, Komedi, Thriller,
Aktorët Emraan Hashmi, Kangana Ranaut, Sanjay Dutt, Randeep Hooda, Neha Dhupia,
Shikime 31,160
Imdb

Komente