Loading...
Uchathula Shiva me titra shqip

Uchathula Shiva

Nje taksist i quajtur Shiva Shpeton nje vajze e cila ndiqet nga trafikantet e droges por gjerat i dalin jasht kontrollit dhe perballet me shume pengesa.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=45A2h_L024s
Zhanri Aksion,
Aktorët Ilavarasu, Kanal Kannan, Karan,
Shikime 11,941
Imdb

Komente