Loading...
U me Aur Hum me titra shqip

U me Aur Hum

Dr. Ajay Mehra , gjate nje udhetimi ne det e bind Piya-n se ato kane shume gjera te perbashketa , pas udhetimit ato takohen perseri dhe vendosin te martohen Jeta e tyre behet si nje peralle dhe pas disa kohesh piya ngel shtatzane . Lumturia e tyre shkaterohet kur zbulohet qe Piya vuante nga semundja Alzheimer.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=CmC5N1Yj-Og
Zhanri Drame, Komedi, Romance,
Aktorët Sumeet Raghvan, Ajay Devgn, Kajol, Divya Dutta,
Shikime 60,778
Imdb

Komente