Loading...
Tum Bin 2 me titra shqip

Tum Bin 2

Filmi flet per jeten e Taran ( Neha Sharma ) e cila humbet te fejuarin e saj ne nje aksident me ski. Jeta e saj ndryshon kur ajo njihet me Shekhar. Filmi eksploron shoqerine e vjeter, dashurine e re dhe veshtiresite ne vendimmarrje.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=elyqJo1BD9c
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Neha Sharma, Aashim Gulati, Aditya Seal,
Shikime 52,956
Imdb

Komente