Loading...
Touch Chesi Chudu me titra shqip

Touch Chesi Chudu

Karthikeya eshte nje oficer policie i cili perpiqet te mbaj ekuilibrin mes punes dhe jetes personale.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=rDkjsZ6i4FE
Zhanri Aksion,
Aktorët Ravi Teja, Raashi Khanna, Seerat Kapoor,
Shikime 14,672
Imdb

Komente