Loading...
Total Siyapaa me titra shqip

Total Siyapaa

Nje muzikant pakistanez shpreson te martohet me te dashuren e tij indiane.Ai shkon te takoj familjen e saj per ti njohur dhe per ti lene pershtypje te mire por planet e tij shkojne keq kur familjaret e vajzes mesojne se ai eshte pakistanez.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=2iCj4qDGNu4
Zhanri Drame, Komedi, Romance,
Aktorët Yami Gautam, Anupam Kher, Kiron Kher, Sara Khan, Anuj Pandit,
Shikime 37,877
Imdb

Komente