Loading...
Toilet  Ek Prem Katha me titra shqip

Toilet Ek Prem Katha

Nje grua kercenon burrin e saj se do te ler nese nuk nderton nje banjo ne shtepi.Per te rifituar dashurine dhe respektin e saj ai niset ne nje udhetim per te luftuar padrejtesite e shoqerise.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=ym4EJQ7XORk
Zhanri Komedi, Drame,
Aktorët Akshay Kumar, Anupam Kher, Bhumi Pednekar,
Shikime 14,187
Imdb

Komente