Loading...
Thoda Pyaar Thoda Magic me titra shqip

Thoda Pyaar Thoda Magic

Zoti dergon nje engjell ne toke per te ndihmuar nje biznesmen dhe kater femije jetim prinderit e te cileve u vrane nga ai , per tu bere nje familje.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=3ybdzlESoDw
Zhanri Komedi, Drame, Familje,
Aktorët Rishi Kapoor, Saif Ali Khan, Rani Mukerji,
Shikime 31,228
Imdb

Komente