Loading...
The Xpose me titra shqip

The Xpose

Ravi Kumar , nje aktori i famshem ne filmat telugu , i jepet rol ne nje film perkrah Zara Fernandes ,nje aktore shume ambicioze e cila ka rivalitet ne karriere me nje aktore tjeter te quajtur Chadni. Ato te dyja zgjidhen per filma te ndryshem me regjizor te ndryshem.Per shak te suksesit te filmit te saj Zara fernandez merr cmimin 'aktorja me e mire'. Ne naten e ndarjes se cmimeve Zara bie nga nje ballkon i nderteses , dhe policia futet ne aksion.Filmi kishte dhe shume aktore te tjere dhe te gjithe keto vihen ne dyshim per vrasjen e Zara.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=2GDC0QyIWm4
Zhanri Thriller,
Aktorët Zoya Afroz, Yo Yo Honey Singh, Himesh Reshammiya, Irrfan Khan,
Shikime 24,736
Imdb

Komente