Loading...
Teri Meri Kahaani me titra shqip

Teri Meri Kahaani

Filmi tregon per dashurine e vertet te nje cifti ne vitet 1910 , 1960 dhe 2012.Dashuria e tyre eshte aq e forte sa edhe fati do qe ato te bashkohen.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=dBfk0MqD67s
Zhanri Komedi, Drame, Romance,
Aktorët Shahid Kapoor, Priyanka Chopra, Prachi Desai, Neha Sharma,
Shikime 34,586
Imdb

Komente