Loading...
Teraa Surroor me titra shqip

Teraa Surroor

Tara Wadia nje kengetare dhe e dashura e nje gangsteri te quajtur Raghu jeton me mamane e saj.Ajo shkon ne Dublin kur arrestohet pasi kapet me droge. Tara telefonon Raghun per ndihme. Tani ai duhet te ndihmoj taran dhe te zbuloj kush eshte Anirudh Brahman , djali qe tara e njohu ne facebook dhe e ftoi ne irlande.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=E1a981dTcRc
Zhanri Aksion, Drame, Romance,
Aktorët Himesh Reshammiya, Naseeruddin Shah,
Shikime 27,537
Imdb

Komente