Loading...
Temper me titra shqip

Temper

Daya nje polic i korruptuar i cili u rrit jetim,debaton me te dashuren e tij per te sjelle drejtesi te nje vajze. Gjate kesaj kohe ai ndryshon dhe gjen karakteristikat e familjes qe ka enderuar te njerezit qe donte te vinte drejtesi.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=vr0yI4Iz_2w
Zhanri Aksion, Drame,
Aktorët Junior N.T.R., Kajal Agarwal, Vennela Kishore, Prakash Raj,
Shikime 49,815
Imdb

Komente