Loading...
Tashan me titra shqip

Tashan

Nje grua iken me leket e bosit dhe ai puneson ish te dashurin e saj tradhetar dhe nje gjahtar tjeter per ta kapur ate

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=KEazXPDj7a0
Zhanri Aksion, Komedi, Krim,
Aktorët Akshay Kumar, Saif Ali Khan, Kareena Kapoor, Anil Kapoor,
Shikime 36,373
Imdb

Komente