Loading...
Tango Charlie me titra shqip

Tango Charlie

Tarun Chauhan eshte nje ushtar i cili dergohet ne verilindje te Indise ku ka trazira per ti raportuar eproreve gjendjen .Tarun Chauhan perballet me nje grup terrorist i cili eshte shume i ashper dhe prej te cilit shperthen lufta Indi Pakistan.Tarun Chauhan do te perballet me sfiden e tij me te madhe e cila ose do ta bej hero ose do e coj drejt vdekjes.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=DUrj3-T-p1c
Zhanri Aksion, Drame,
Aktorët Ajay Devgn, Bobby Deol, Sanjay Dutt,
Shikime 16,372
Imdb

Komente