Loading...
Tamasha me titra shqip

Tamasha

Ved dhe Tara takohen aksidentalisht ne Corsica, France dhe vendosin ti kalojne 7 ditet e mbetura bashke pa i treguar njeri tjetrit identitetin e tyre dhe pa premtuar se ne te ardhmen do te takohen perseri.Tara bie ne dashuri me Ved-in dhe shkon ta takoj ate pas 4 vitesh dhe e ndihmon ate te zbuloj historine e vertete.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=VN_qxutU_qc
Zhanri Komedi, Drame, Romance,
Aktorët Ranbir Kapoor, Deepika Padukone, Piyush Mishra,
Shikime 64,377
Imdb

Komente