Loading...
Sunday me titra shqip

Sunday

Nje grua qe vuan nga humbja e kujteses i frikesohet faktit qe nje dite nga jeta e saj qe nuk i kujtohet mund ta perfshij ate ne nje krim dhe perpiqet te gjurmoj veprimet e saj mes darkes se te shtunes dhe mengjesit te se henes.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=ZZ541ieg2Aw
Zhanri Aksion, Komedi, Romance,
Aktorët Leena Sidhu, Irrfan Khan, Arshad Warsi, Ayesha Takia, Ajay Devgn,
Shikime 34,208
Imdb

Komente