Loading...
Sultan me titra shqip

Sultan

Eshte nje drame romantike e cila tregon per jeten e mundeses Haryana dhe mjeshtrit te arteve marciale Sultan Ali Khan.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=wPxqcq6Byq0
Zhanri Aksion, Drame, Romance,
Aktorët Salman Khan, Anushka Sharma, Randeep Hooda,
Shikime 47,790
Imdb

Komente