Loading...
Sonu Ke Titu Ki Sweety me titra shqip

Sonu Ke Titu Ki Sweety

Titu do martohet me nje grua perfekte te quajtur Sweety.Sonu shoku i tij dyshon ne karakterin gruas se Titu dhe mundohet qe ta prish kete martese.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=M2q64UowX9g
Zhanri Komedi, Romance,
Aktorët Kartik Aaryan, Nushrat Bharucha, Sunny Singh Nijjar,
Shikime 4,749
Imdb

Komente