Loading...
Solo me titra shqip

Solo

Nje film i cili tregon kater histori te ndryshme te cilat kane te bejne me 4 elementet ujin token ajrin dhe zjarrin.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=LqbdX3tlB0E
Zhanri Aksion, Drame, Thriller,
Aktorët Dulquer Salmaan, Dhansika, Sai Tamhankar,
Shikime 9,791
Imdb

Komente