Loading...
SO Satyamurthy me titra shqip

SO Satyamurthy

Nje djale deshiron qe reputacioni i babait te tij te mbetet gjalle dhe pas vdekjes se tij duke u kujdesur per te gjitha pronat ne te cilat babai i tij kishte marre pjese .

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=jVCCPwDuLCI
Zhanri Aksion, Komedi, Familje,
Aktorët Allu Arjun, Samantha Ruth Prabhu, Adah Sharma,
Shikime 94,761
Imdb

Komente