Loading...
Singh Is Kinng me titra shqip

Singh Is Kinng

Filmi tregon nje komedi per Happy Singh ,nje fshatar nga Punjabi i cili kalon nje sere aventurash dhe gradualisht behet sunduesi i australise.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=iesIOS8LnGQ
Zhanri Krim, Komedi, Aksion,
Aktorët Javed Jaffrey, Kiron Kher, Ranvir Shorey, Neha Dhupia, Om Puri, Katrina Kaif, Akshay Kumar,
Shikime 44,165
Imdb

Komente