Loading...
Singam 2 me titra shqip

Singam 2

Nje polic i zoti ben nje operacion dhe zbulon aktivitete kriminale ne det prane nje qyteti bregdetar.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=W0tmFq4nwt8&t=71s
Zhanri Aksion, Thriller,
Aktorët Suriya, Anushka Shetty, Hansika Motwani,
Shikime 18,752
Imdb

Komente