Loading...
Simran me titra shqip

Simran

Nje vajze e paragjykuar nga shoqeria dhe me pmundesi financiare behet kriminele.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=_LUe4r6eeQA
Zhanri Krim, Drame, Romance,
Aktorët Kangana Ranaut, Sohum Shah, Esha Tewari,
Shikime 16,906
Imdb

Komente