Loading...
Shuddh Desi Romance me titra shqip

Shuddh Desi Romance

Nje histori renqethese mes dashurise terheqjes dhe perkushtimit.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=o2Hle83Plpo
Zhanri Komedi, Drame, Romance,
Aktorët Sushant Singh Rajput, Parineeti Chopra, Rishi Kapoor,
Shikime 22,785
Imdb

Komente