Loading...
Shubh Mangal Saavdhan me titra shqip

Shubh Mangal Saavdhan

Nje cift bie ne dashuri dhe vendosin te martohen por dhenderi meson se vuan nga impotenca.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=g67IL4mbuFY
Zhanri Komedi, Romance,
Aktorët Ayushmann Khurrana, Bhumi Pednekar, Seema Bhargava,
Shikime 13,417
Imdb

Komente