Loading...
Shabd me titra shqip

Shabd

Filmi flet per historin e Shaukat, nje shkrimtar qe po rimekembet nga deshtimi i noveles se tij te fundit. Antara gruaja e tij e ndjeshme e mbeshtet ate ne menyre te padiskutueshme. Shaukat vendos te perfshij historine e jetes se tij dhe me pas komploton kthesat dhe deshtimet e jetes reale ne historine e tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=oTAePSyW9vo
Zhanri Drame,
Aktorët Sanjay Dutt, Aishwarya Rai Bachchan, Sadiya Siddiqui, Aakash Pandey, Zayed Khan,
Shikime 30,064
Imdb

Komente