Loading...
Sarbjit me titra shqip

Sarbjit

Biografia e Sarabjit Sing nje fermer qe jeton ne Bhikiwind, Punjab afer kufirit indi-Pakistan i cili kalon kufirin i dehur.Gjithsesi ai ngaterrohet te jete spiun Indian dhe i jepet denimi kapital.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=q1kYpWU7apI
Zhanri Biography, Drame,
Aktorët Randeep Hooda, Aishwarya Rai Bachchan, Richa Chadha, Darshan Kumar,
Shikime 14,383
Imdb

Komente