Loading...
Sanam Re me titra shqip

Sanam Re

Historia e nje djali qe eshte konfuz per jeten e tij dhe dashurine, gjen lehtesim ne vendlindjen e tij me dashurine e tij te pare.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=fvQZkpnb764
Zhanri Romance,
Aktorët Pulkit Samrat, Yami Gautam, Urvashi Rautela, Rishi Kapoor,
Shikime 59,250
Imdb

Komente