Loading...
Salaam Namaste me titra shqip

Salaam Namaste

Filmi tregon historine e dy te rinjve indian Nick dhe Ambar te cilet u larguan nga india per te patur nje jete private ne australi.Historia tregon nje vit te jetes se tyre , perballjen me problemet dhe lidhjet , vendimin per te jetuar se bashku ende pa u martuar dhe deri ne ndarje kur Nick meson se Ambar eshte shtatzane.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=pyeGfjKWRqQ
Zhanri Drame, Komedi, Romance,
Aktorët Arshad Warsi, Preity Zinta, Saif Ali Khan,
Shikime 28,879
Imdb

Komente