Loading...
Sairat me titra shqip

Sairat

Dy te rinj prashanti dhe archie bien ne dashuri me njeri tjetrin. Gjithcka eshte kunder cdo zakoni e tradite. Ata arratisen se bashku por a eshte ky fund i lumtur, a eshte dashuria kaq e thjeshte?

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=wMrMKnoYWwA
Zhanri Drame, Romance,
Aktorët Arbaz Shaikh, Akash Thosar, Rinku Rajguru,
Shikime 16,586
Imdb

Komente