Loading...
Sachin me titra shqip

Sachin

Nje histori e nje djali me enderra si dhe rruga e tij per tu bere nje nga sportistet me te famshem ne vendin e tij.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=8gTeE6pa4Kg&t=3s
Zhanri Drame, Biography,
Aktorët Mayur More, Sachin Tendulkar, Mahendra Singh Dhoni,
Shikime 8,135
Imdb

Komente