Loading...
Run Raja Run me titra shqip

Run Raja Run

Nje oficer policie qe eshte perfshire ne nje mashtrim nga kolegu i tij perfundon ne burg.Djali i tij dhe nje shok mundohen qe te hakmerren per te.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=pdLh89YMyJI
Zhanri Komedi, Drame, Familje,
Aktorët Sharvanand, Sampath Raj, Seerat Kapoor,
Shikime 29,010
Imdb

Komente