Loading...
Rukh me titra shqip

Rukh

Pasi babai i tij vdes ne nje aksident nje djal zbulon lidhjet e humbura si dhe familjen e tij duke u perballur me sekrete dhe kujtime.

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=AqDxT9FRDPA
Zhanri Drame, Mister,
Aktorët Manoj Bajpayee, Smita Tambe, Adarsh Gourav,
Shikime 5,252
Imdb

Komente