Loading...
Roy me titra shqip

Roy

Filmi paraqet nje histori dashurie reth jetes se nje regjizori filmash te quajtur Kabir Grewal (Arjun Rampal) , nje hajduti te quajtur Roy (Ranbir Kapoor) dhe te dashurave te tyre (Jacqueline Fernandez) dhe Tia (Jacqueline Fernandez).

Loading...

Shkarko

Shiko

Loading...

Detaje

Trailer https://www.youtube.com/watch?v=ahz3kTiGo3s
Zhanri Aksion, Drame, Romance,
Aktorët Ranbir Kapoor, Jacqueline Fernandez, Arjun Rampal,
Shikime 47,802
Imdb

Komente